Anasayfa / Avukat / En güncel yargıtay kararları için Emsal.co
Emsal.co ile yargıtay kararlarını kolayca ve ücretsiz arayın.

En güncel yargıtay kararları için Emsal.co

Emsal.co, yayına geçtiği 1 yıldan daha az bir süre içinde hukukçuları içtihata en kolay ulaştıran portal oldu. Yargı kararlarına erişimde minimal tasarımı sayesinde Emsal.co ile hukukçular, içtihat aramalarını kolayca yapabiliyor ve hızlıca içtihatlara erişebiliyorlar. Emsal karar aramaları, günlük rutin işlerden biri haline gelirken, yoğun araştırma süreleri Emsal ile kısalıyor.

Gelişmiş Emsal Karar Arama Motoru
Emsal.co hukukçuların, yargı kararlarına erişimini kolaylaştırıyor. 8 avukattan oluşan özetleme ekibi güncel yargı kararlarını titiz bir şekilde özetliyor. Web sitesinde bulunan arama motoru ile ücretsiz olarak yargıtay kararları, danıştay kararları, anayasa mahkemesi kararlar ve KVKK kararları arasında herhangi bir üyelik girişi dahi yapılmaksızın kolayca arama yapılabiliyor. Ayrıca blog bölümünde güncel hukuki gelişmelerle ilgili paylaşımlar yapılıyor.

Kişiye Özel İçtihat Bülteni
Aynı zamanda emsal.co’nun “Karar aramakla uğraşmak istemiyorum” diyenler için bir hizmeti daha var. Hukukçular için uzmanlık alanı belirterek günlük ya da haftalık olarak belirlenen alanla ilgili güncel yargı karar özetleri için eposta gönderimi sağlanıyor. Bu da kullanıcılara hem zaman tasarrufu hem de sürekli gelişen hukuk dünyasında her zaman güncel kalınmasını sağlıyor.

Sabah kahvenizi içerken bir yandan da emsal.co’dan gelen emsal kararları okuyarak güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Emsal.co’yu twitter üzerinden de takip edebilirsiniz. Takipçileri için öne çıkan içtihatlardan paylaşımlar yapıyor. Aile Hukuku kararları, ticaret hukuku kararları, tüketici hukuku kararları, bilişim hukuku kararları, ceza hukuku kararları, yargıtay kararları, danıştay kararları, anayasa mahkemesi kararları, fikri ve sınai haklar ile ilgili kararlar, gayrimenkul hukuku kararları, icra ve iflas hukuku kararları, iş ve sosyal güvenlik hukuku kararları, kişisel veriler ile ilgili kararlar sıklıkla paylaşılıyor.

Emsal.co’yu 14 gün ücretsiz denemek için tıklayın.

Yazar: İbrahim Eryıldırım

Ayrıca bknz.

Yine Yeni Yeniden

Geçtiğimiz hafta sonu üniversiteye giriş sınavları tamamlandı. Milyonlarca öğrenci hedeflerini tutturabilmek için sıralarda ter döktü. …

X