Anasayfa / Reklam (Ads)

Reklam (Ads)

Hukuk Sokağı’na reklam ve ilan vermek çok kolay!
 
Türkiye’nin en büyük ve en aktif ekibiyle Hukuk Sokağı, gücünü profesyonel ekibinden alıyor. Türkiye’nin en büyük hukuk blogu olarak takipçilerimize mümkün olan en kısa sürede en yeni haberleri sunuyoruz. Hukuk Sokağı‘nın her bir takipçisi, hukuk dünyası, gündem ve dijital medya teknolojileriyle ilgileniyor. Hukuk Sokağı, Türkiye’de günlük olarak en çok ziyaret edilen hukuk bloglarından birisidir.
 
Beş binden fazla aktif takipçi mail listemizde yer alıyor ve Hukuk Sokağı‘na güveniyorlar. Ayrıca 70 binin üzerinde kullanıcı her ay sitemizi ziyaret ediyor.
 
Reklamınızı web sitemizde yayınlamak için [email protected] iletişim adresine mail atabilirsiniz.
 

Reklam Esasları

  1. Tanıtım yazısının reklamveren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir. Tek ve çoklu yazılar için aynı ücretler geçerlidir, lütfen indirim talep etmeyiniz.
  2. Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanması talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.
  3. Reklamveren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinlerinde “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi site editörünün hitabetini içeren ifadeler yer almamalıdır. Metin sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  4. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
  5. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) Hukuksokagi.com sunucusunda barındırılır.
  6. Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüz olarak reklamveren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilemez.
  7. Hukuksokagi.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  8. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.
  9. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

İletişim (Contact)

Site sorumlusu (Advertisement Manager): İbrahim Eryıldırım
E-posta adresi (E-mail address): [email protected]

X